E-Piim Spordihall
Staadionid
Muud rajatised
E-Piim Spordihallis
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    L 04.09.21 Jalgpalli II liiga L/L: Paide Linnameeskond III - Raplamaa JK
    13:00 Paide linnastaadion
    P 05.09.21 Matsimäe rattaralli / Matsimäe järve jooks
    12:00 Matsimäe Pühajärv
    3. Matsimäe järve jooksu tulemused, 16. Matsimäe rattaralli tulemused
    P 05.09.21 Jalgpalli U9 turniir
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 05.09.21 Jalgpalli U10 turniir
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    E 06.09.21 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: U-17 Paide Linnameeskond - U-17 Saku Sporting
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 08.09.21 Politsei korvpalli meistrivõistlused
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 10.09.21 Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tallinna FC Flora U21
    18:00 Paide linnastaadion
    L 11.09.21 Jalgpalli U14 II liiga: Paide Linnameeskond (08) - Viljandi JK Tulevik (08)
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 11.09.21 Jalgpalli U11 turniir
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 12.09.21 Jalgpalli U13 VIII alagrupp: Paide Linnameeskond II (09) - Viljandi JK Tulevik (09)
    11:00 Paide Ülejõe staadion
    P 12.09.21 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    15:00 Paide linnastaadion
    P 12.09.21 Jalgpalli III liiga/Lõuna: Paide Linnameeskond IV - FC Jõgeva Wolves
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 18.09.21 Maribel Trophy
    10:00 E-Piim Spordihall
    T 21.09.21 Järvamaa koolide 10.-12.kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 23.09.21 Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tallinna FCI Levadia U21
    17:00 Paide linnastaadion
    L 25.09.21 Jalgpalli U15 III liiga: Paide Linnameeskond (07) - Tallinna FC Ajax (07)
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 25.09.21 Jalgpalli III liiga/Lõuna: Paide Linnameeskond IV - FC Vastseliina
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 26.09.21 39. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
    13:30 Paide linnastaadion
    P 26.09.21 Jalgpalli II liiga L/L: Paide Linnameeskond III - Keila JK
    16:00 Paide linnastaadion
    P 26.09.21 Jalgpalli U13 VIII alagrupp: Paide Linnameeskond II (09) - Paide LM Järva (09)
    17:00 Paide Ülejõe staadion
    T 28.09.21 Järvamaa koolide 6.-9. kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 01.10.21 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tartu Ülikool/Eviko
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 02.10.21 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    13:00 Paide linnastaadion
    P 03.10.21 Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Pärnu Jalgpalliklubi
    13:00 Paide linnastaadion
    R 08.10.21 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tamsalu Los Toros/TALTECH
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 09.10.21 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: U-17 Paide Linnameeskond - U-17 FC Kuressaare
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 09.10.21 Jalgpalli U15 III liiga: Paide Linnameeskond (07) - Rakvere JK Tarvas Kollane (07)
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 16.10.21 Jalgpalli III liiga/Lõuna: Paide Linnameeskond IV - Põlva FC Lootos
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 17.10.21 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    15:00 Paide linnastaadion
    P 17.10.21 Jalgpalli II liiga L/L: Paide Linnameeskond III - FC Kose
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 20.10.21 Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Welco
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 22.10.21 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Kadrina Karud
    20:15 E-Piim Spordihall
    T 26.10.21 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: U-17 Paide Linnameeskond - Eesti U15
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 27.10.21 Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - FC Nõmme United
    19:00 Paide linnastaadion
    P 31.10.21 Jalgpalli II liiga L/L: Paide Linnameeskond III - Raasiku FC Joker
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 06.11.21 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: U-17 Paide Linnameeskond - U-17 Võru FC Helios
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 12.11.21 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Keila Korvpallikool
    20:15 E-Piim Spordihall
    P 14.11.21 Jalgpalli II liiga L/L: Paide Linnameeskond III - Rummu Dünamo
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 26.11.21 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Kadrina Karud
    20:15 E-Piim Spordihall
    R 03.12.21 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tartu Kalev/Estiko
    20:15 E-Piim Spordihall
    E 13.12.21 Järvamaa koolide 10.-12.kl võrkpalli KV (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 17.12.21 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - G4S Noorteliiga
    20:15 E-Piim Spordihall