Tule liikuma!
23. september - 27. aprill
E-Piim Spordihall
E-Piim Spordihallis
E-Piim Spordihallis
Staadionid
Muud rajatised
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    L 01.02.20 Maalehe maadlusturniir
    09:00 E-Piim Spordihall
    P 02.02.20 Maalehe maadlusturniir
    09:00 E-Piim Spordihall
    R 07.02.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - KA Tallinna Kalev/TSK
    20:15 E-Piim Spordihall
    P 09.02.20 Korvpalli U14 EMV
    12:00 E-Piim Spordihall
    T 11.02.20 Järvamaa koolide 10.-12.kl saalijalgpalli KV
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 14.02.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tartu Kalev/Estiko
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 15.02.20 Järva talimängud
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 16.02.20 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 16.02.20 Korvpalli Mikroliiga P
    11:00 E-Piim Spordihall
    R 21.02.20 Paide Hammerbecki Põhikooli vabariigi aastapäeva aktus
    11:00 E-Piim Spordihall
    L 22.02.20 Paide Võrkpalliklubi sünnipäevaturniir
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 23.02.20 Paide Linnameeskonna perepäev
    15:00 E-Piim Spordihall
    L 29.02.20 Korvpalli U14 koondise treeningkogunemine
    11:00 E-Piim Spordihall
    P 01.03.20 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 06.03.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - KK Viimsi/Noto
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 07.03.20 Eesti Kurtide Spordiliidu MV võrkpallis
    11:00 E-Piim Spordihall
    P 08.03.20 Korvpalli U14 EMV
    12:00 E-Piim Spordihall
    R 13.03.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Betoonimeister/SK Nord/Cramo
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 14.03.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 15.03.20 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    K 18.03.20 Tähelepanu, Start!
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 20.03.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Balteco
    20:15 E-Piim Spordihall
    P 22.03.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 28.03.20 Istevõrkpall
    11:30 E-Piim Spordihall
    P 29.03.20 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    K 01.04.20 Järvamaa koolinoorte KV sisekergejõustikus
    09:30 E-Piim Spordihall
    L 04.04.20 Paide torn
    11:00 E-Piim Spordihall
    L 04.04.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 05.04.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 11.04.20 Boccia võistkondlikud sisemeistrivõistlused
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 12.04.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 18.04.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Rakvere JK Tarvas
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 18.04.20 Korvpalli Järvamaa MV finaalturniir
    18:00 E-Piim Spordihall
    P 19.04.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 19.04.20 Korvpalli Järvamaa MV finaalturniir
    15:00 E-Piim Spordihall
    P 26.04.20 Türi-Paide kevadtriatlon
    11:00 Paide linnastaadion
    E 27.04.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 01.05.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
    13:00 Paide linnastaadion
    L 02.05.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tabasalu
    13:00 Paide linnastaadion
    K 06.05.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion
    19:00 Paide linnastaadion
    R 15.05.20 Korvpalli Kumake Cup, Evian Cup
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 16.05.20 Korvpalli Kumake Cup, Evian Cup
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 16.05.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
    13:00 Paide linnastaadion
    P 17.05.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    15:00 Paide linnastaadion
    K 20.05.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    19:30 Paide linnastaadion
    N 28.05.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Võru FC Helios
    18:30 Paide linnastaadion
    L 30.05.20 Maribel Trophy
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 30.05.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Raasiku FC Joker
    13:00 Paide linnastaadion
    P 31.05.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    15:00 Paide linnastaadion
    E 01.06.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Welco
    19:00 Paide linnastaadion
    R 05.06.20 Järvamaa tantsupeo peaproov
    15:00 Kesklinna staadion
    L 06.06.20 Järvamaa tantsupidu
    16:00 Kesklinna staadion
    P 21.06.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Saue JK
    13:00 Paide linnastaadion
    K 01.07.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    19:00 Paide linnastaadion
    N 02.07.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Läänemaa JK
    18:30 Paide linnastaadion
    R 24.07.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Rakvere JK Tarvas
    19:00 Paide linnastaadion
    R 31.07.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Võru FC Helios
    19:00 Paide linnastaadion
    N 06.08.20 Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus
    18:00 Paide Tehismaastiku terviserada
    R 07.08.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    19:30 Paide linnastaadion
    P 09.08.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Viimsi JK II
    17:00 Paide linnastaadion
    P 16.08.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    16:00 Paide linnastaadion
    E 17.08.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
    19:00 Paide linnastaadion
    L 22.08.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - FC Kuressaare II
    13:00 Paide linnastaadion
    E 24.08.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    18:30 Paide linnastaadion
    K 26.08.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    18:45 Paide linnastaadion
    L 29.08.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Welco
    16:00 Paide linnastaadion
    T 01.09.20 Paide Hammerbecki Põhikooli avaaktus
    11:00 E-Piim Spordihall
    P 06.09.20 Matsimäe rattaralli
    12:00 Matsimäe Pühajärv
    P 06.09.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - JK Tallinna Kalev III
    13:00 Paide linnastaadion
    L 12.09.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    18:00 Paide linnastaadion
    N 17.09.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    13:00 Paide linnastaadion
    N 17.09.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Läänemaa JK
    17:45 Paide linnastaadion
    R 18.09.20 Südamelinna jooks
    12:00 Paide Ülejõe staadion
    L 19.09.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion
    16:00 Paide linnastaadion
    L 26.09.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tabasalu
    13:00 Paide linnastaadion
    P 27.09.20 Paide-Türi rahvajooksu sekretariaat
    09:00 E-Piim Spordihall
    P 27.09.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Põhja-Sakala
    11:00 Paide linnastaadion
    P 27.09.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
    15:00 Paide linnastaadion
    P 11.10.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Raplamaa JK
    13:00 Paide linnastaadion
    P 18.10.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    13:00 Paide linnastaadion
    L 24.10.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Tallinna FC Flora U19
    14:00 Paide linnastaadion
    L 31.10.20 Harrastusvõimlemise festival
    09:00 E-Piim Spordihall
    P 01.11.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
    13:00 Paide linnastaadion
    P 08.11.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    13:00 Paide linnastaadion
    R 20.11.20 3x3 korvpalli rahvaliiga (EKSL)
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 20.11.20 Järvamaa kergejõustiku seeriavõistlused II etapp
    16:00 E-Piim Spordihall