E-Piim Spordihall
Staadionid
Muud rajatised
30. oktoober
19.10 - 28.12
Koolivaheaeg
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    N 01.10.20 Jalgpalli U13 VII alagrupp: PLM (08) - Tallinna FC Flora Rohevalged (08)
    17:15 Paide linna kunstmurustaadion
    R 02.10.20 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - Kohtla-Järve JK Järve
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 03.10.20 Maribel Trophy
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 03.10.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - Tallinna FC Levadia U17
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 03.10.20 Jalgpalli U14 II liiga B: PLM (07) - FC Kose (07)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 04.10.20 Jalgpalli U13 VII alagrupp: PLM (08) - Nõmme Kalju FC III (08)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 04.10.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    15:00 Paide linnastaadion
    T 06.10.20 Jalgpalli väikesed karikavõistlused: PLM III - Tallinna JK Legion II
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 10.10.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Harju JK Laagri
    13:00 Paide linnastaadion
    L 10.10.20 Jalgpalli III liiga (Lõuna): SK Imavere - Valga FC Warrior
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 10.10.20 Jalgpalli U12 IV alagrupp: PLM I (09) - Tartu FC Helios Punane (09)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 10.10.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - Tallinna JK Legion U17
    19:30 Paide linna kunstmurustaadion
    P 11.10.20 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - FC Järva-Jaani
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 11.10.20 Jalgpalli U12 VII alagrupp: PLM II (09) - Põlva FC Lootos (09)
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 16.10.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 17.10.20 Korvpalli EMV Makroliiga P
    11:00 E-Piim Spordihall
    P 18.10.20 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - JK Loo
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 18.10.20 Võrkpalli rahvaliiga: Paide VK/Veltsi Reisid (N) - Ridala SK (N)
    13:00 Paide linna võimla
    K 21.10.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - Tallinna FC Flora U17
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 24.10.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Rakvere JK Tarvas
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 25.10.20 Jalgpalli III liiga (Ida): FC Järva-Jaani - JK Loo
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 25.10.20 Jalgpalli U16 III liiga: PLM (05) - Raasiku FC Joker (05)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 30.10.20 Võrkpalli rahvaliiga: Paide VK/Veltsi Reisid (N) - EST 2006 (N)
    18:30 Paide linna võimla
    R 30.10.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Eesti Maaülikool
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 31.10.20 Korvpalli EMV Mikroliiga P
    11:00 E-Piim Spordihall
    L 31.10.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Raasiku FC Joker
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 01.11.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 04.11.20 Jalgpalli karikavõistlused: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 07.11.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - JK Tabasalu U17
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 08.11.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 15.11.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Pärnu JK Poseidon
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 20.11.20 Järvamaa kergejõustiku seeriavõistlused II etapp
    16:00 E-Piim Spordihall
    R 20.11.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tamsalu Los Toros/TALTECH
    20:15 E-Piim Spordihall
    R 04.12.20 3x3 korvpalli rahvaliiga (EKSL)
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 04.12.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Keila Korvpallikool
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 05.12.20 Paide torn
    11:00 E-Piim Spordihall
    P 06.12.20 KK 7 jõulutreening
    11:00 E-Piim Spordihall
    R 11.12.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Kadrina Karud
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 12.12.20 Võrkpalli KV veteranid
    11:00 Paide linna võimla