Spordihall 15
Bootstrap Slider
  • 45. Eesti omavalitsuste suvemängud

• 22. - 23. augustini Paides toimunud 45. Eesti omavalitsuste suvemängudel saavutas Paide linna võistkond linnade arvestuses 1. koha.

Paide sportlased osalesid üheteistkümnel spordialal: kergejõustikus, kettagolfis, petankis, trikitõukeratta võistlusel, köieveos, jalgrattakrossis, naiste ja meeste võrkpallis, orienteerumises, mälumängus ja juhtide võistluses.

Individuaalselt jõudsid auhinnalistele kohtadele:

Heiki Siider kettagolfis SM-klassis 1. koht

Emily Liis Osula kergejõustikus TA-klassi kettaheites 2. koht

Eviita Õisma kettagolfis JN-klassis 2. koht

Hendrik Rohtla jalgrattakrossis M16-klassis 3. koht

Juhtide võistluses esindasid Paide linna võidukalt Siret Pihelgas ja Priit Värk

Võistkondlikus arvestuses jõudsid pjedestaalile kettagolfi mängijad, kes saavutasid 2. koha

Suvemängude kokkuvõttes saavutas Paide linna võistkond 283 punktiga linnade arvestuses 1. koha (üldarvestuses 4. koht)

Suur tänu ja õnnitlused kõigile võistlejatele!

Kõigi alade tulemused

Suur tänu ka kõigile abilistele ja kohtunikele, kes aitasid võistluspaikasid ette valmistada ja võistlust läbi viia.